П`ятниця, 14.06.2024, 01:18
Консультаційний      Центр ПоліграфТест   -   Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входуВесь Бизнес.UA

Детектор лжи, услуги в Виннице
 Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів 
ДЕТЕКТОР БРЕХНІ В ВИННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ПОЛІГРАФ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ДОПІДГОТОВКА ПОЛІГРАФОЛОГІВ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ДОПІДГОТОВКА ПОЛІГРАФОЛОГІВ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477

 


Всеукраїнська асоціація поліграфологів (ВАП) – громадська організація, що діє на всій території України, заснована у 2014 році з метою об'єднання поліграфологів з різноманітними професійними знаннями та практичним досвідом для формування єдиного фундаментального наукового базису та теоретичних основ проведення досліджень з поліграфом, створення методологічних рекомендацій, а також для узагальнення практичного досвіду роботи з поліграфом в нашій країні.Всеукраїнська асоціація поліграфологів ставить перед собою завдання розвитку професії поліграфолога, розробку та удосконалення законодавства, що регулює порядок проведення досліджень з використанням поліграфа, впровадження етичних стандартів поліграфологів та захист професійних прав членів ВАП.

Діяльність:

З моменту заснування Асоціація невпинно розширює масштаби своєї діяльності, а також рівень завдань. При такому стрімкому розвитку наша організація спромоглася залишитися на принципових постулатах її діяльності: незалежність, відкритість, аполітичність, демократичність, рівноправність членів тощо.

Робота Всеукраїнської асоціації поліграфологів побудована на особистій ініціативі та зацікавленості її членів. За час нашої спільної роботи ми спромоглися стати найдинамічнішою та найактивнішою організацією поліграфлогів в Україні, заявили про себе за межами країни та зайняли активну позицію з багатьох питань в сфері проведення поліграфологічних досліджень.

Наші представництва:

На даний час Асоціація має п'ятнадцять регіональних підрозділів/представництв по всій території України, що дозволяє нам оперативно та кваліфіковано організовувати проведення поліграфологічних досліджень в будь-якій точці країни та співпрацювати з підприємствами, установами та організаціями, що мають розгалужену мережу філій та представництв.

Кожен підрозділ очолює Голова, який має достатньо знань, досвіду та повноважень для представництва інтересів Асоціації у відповідному регіоні.

Наші члени:

Наразі членами ВАП є близько п’ятдесяти поліграфологів з усіх регіонів нашої країни, серед яких: психологи, юристи, лікарі, адвокати, судові експерти та визнані вчені у галузі психофізіологічних досліджень.

Пріоритетні напрямки роботи Асоціації:

  • створення єдиної наукової методологічної бази щодо проведення досліджень з використанням поліграфа;
  • побудова ефективних відносин з державними органами, лобіювання інтересів професії;
  • сприяння професійному розвитку поліграфологів та поширенню етичних стандартів поведінки серед них;
  • участь у законотворчому процесі та розробка пропозицій по удосконаленню діючого законодавства;
  • розвиток та активізація діяльності представництв Всеукраїнської асоціації поліграфологів в регіонах;
  • розвиток міжнародної співпраці з організаціями поліграфологів в Світі, проведення виїзних конференцій та зустрічей;
  • забезпечення захисту законних прав та інтересів членів Асоціації та зміцнення існуючих правових норм щодо правової захищеності поліграфологів та членів Асоціації;
  • сприяння вдосконаленню системи підготовки та підвищення кваліфікації поліграфологів.

Міжнародні зв’язки:

Всеукраїнська асоціація поліграфологів має членів, що розпочали свою практику поза межами України. Так, ми взаємодіємо з поліграфологами в таких країнах: Ізраїль, Чехія, Румунія, Молдова, Білорусь, Казахстан, Росія.

Ми раді, що Ви зацікавились нашою Асоціацією. Приєднуйтесь до нас!

Всеукраїнська асоціація поліграфологів радо вітає всіх однодумців та запрошує приєднуватись до нашої організації, щоб разом втілювати задуми у життя. Сподіваємося, що наші принципи і завдання відповідають Вашим уявленням про майбутнє української професії «поліграфолог».

Ми будемо щиро вдячні за будь-які пропозиції та ідеї і готові врахувати думку кожного поліграфолога!

<


Copyright ПолiграфТест © 2024Конструктор сайтів - uCoz