Субота, 20.01.2018, 04:46
Консультаційний      Центр ПоліграфТест   -   Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Весь Бизнес.UA

Детектор лжи, услуги в Виннице
 Підготовка поліграфологов 
НАЧАЛЬНАЯ ПОДГОТОВКА ПОЛИГРАФОЛОГОВ В ВИННИЦЕПОЧАТКОВА ПІДГОТОВКА ПОЛІГРАФОЛОГІВ В ВІННИЦІПРАКТИЧЕСКИЕ КУРСЫ ПОЛИГРАФОЛОГОВ В ВИННИЦЕПРАКТИЧНІ КУРСИ ПОЛІГРАФОЛОГІВ В ВІННИЦІ

Шановні колеги !

В Вінниці проводиться набір слухачів для практичної допідготовки фахівців - поліграфологів. Допідготовку проводить викладач психології, кандидат психологічних наук, доцент Міжнародної кадрової академії, спеціаліст - поліграфолог Окуленко Ігор Миколайович. Допідготовка проводиться зі слухачами, які отримали диплом про вищу освіту з напрямком підготовки: "Психологія". Курс підготовки включає теоретичну частину, практичну частину та іспит. По завершенню курсу випускникам видається СЕРТИФІКАТ про проходження навчання та повний комплект методичної літератури. Керівник курсів надає практичну допомогу випускникам під час їх самостійної роботи на постійній основі безкоштовно у продовж всього часу їх роботи. Можливо проходження теоретичної частини дистанційно, по СКАЙПу. Практична частина передбачає обов'язковий приїзд слухача у м. Вінниця для здобуття практичних навичок. 

Керівник курсів надає послуги на підставі Свідоцтва платника єдиного податка та  Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців у відповідності до дозволених видів діяльності:

1. КВЕД: 74.90 - Інша професійна, наукова та технічна діяльність;

2. КВЕД: 63.99 - Надання інших інформаційних послуг;

3. КВЕД: 85.60 - Допоміжна діяльністьу сфері освіти.

Курси діють на постійній основі, як індивідуально так й в групі.

Вартість навчання обговорюється індивідуально.

Наші контакти:

0967983030; 0500708083; 0936659858; 0432692249

E-mail: poligraftest@i.uaCopyright ПолiграфТест © 2018Конструктор сайтів - uCoz