Неділя, 28.04.2024, 18:42
Консультаційний      Центр ПоліграфТест   -   Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу







Весь Бизнес.UA

Детектор лжи, услуги в Виннице
 Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи 
ДЕТЕКТОР БРЕХНІ В ВИННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ПОЛІГРАФ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ДОПІДГОТОВКА ПОЛІГРАФОЛОГІВ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ДОПІДГОТОВКА ПОЛІГРАФОЛОГІВ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477

Під такою назвою розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція, організована Колегією поліграфологів України спільно із Академією праці, соціальних відносин і туризму, Національною академією внутрішніх справ та Асоціацією адвокатів України.

Серед учасників заходу були вітчизняні науковці, а також їхні зарубіжні колеги зі США, Канади, Болгарії, Словенії, Румунії, Латвії.

 «Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи»

Метою зібрання було обговорення питань підготовки поліграфологів в Україні та практики використання поліграфу в світі, стандартизації методик і сертифікація спеціалістів, навчання та напрямів вдосконалення підготовки фахівців-психологів МВС України, підстав проведення судово-психологічної експертизи з використанням поліграфу в кримінальному судочинстві України тощо.

Коротка довідка: поліграф (polygraph — детектор брехні) є різновидом психофізіологічної апаратури і являє собою комплексну багатоканальну апаратну методику реєстрації змін психофізіологічних реакцій людини у відповідь на пред’явлення за спеціальною схемою певних психологічних стимулів. Аналіз інформації, отриманої від людини в процесі опитування за допомогою поліграфа, дає змогу одержувати необхідну орієнтувальну інформацію та виявляти ту, яку людина приховує.

Нині у світі найбільш активно поліграф використовується у США, де кількість кадрових перевірок перевищує 4 млн на рік. Широко використовується поліграф у Канаді, Мексиці, Ізраїлі, Японії, Південній Кореї, Польщі, Чехії, Словаччині, Туреччині та в Україні. Наразі поліграфні перевірки проводяться більш ніж у 70 країнах світу.

Перед початком пленарного засідання учасники конференції ознайомилися з сучасними поліграфами, які продемонстрували їх колеги з Канади та США.

 «Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи»

 «Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи»

Відкрив захід експерт-поліграфолог, директор Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки, голова Колегії поліграфологів України Ігор Усіков. Зокрема, він зупинився на актуальних питаннях підготовки поліграфологів в Україні та стандартизації методик і сертифікації спеціалістів.

 «Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи»

У своєму виступі ректор Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чернєй ознайомив присутніх з нинішнім станом популяризації поліграфа в Україні та використання результатів, отриманих за допомогою цього науково-технічного приладу в різних сферах правозастосовної діяльності, які переконливо доводять те, що українське суспільство практично підготовлене до впровадження сучасних високотехнологічних поліграфних засобів. Однак, за певних об’єктивних і суб’єктивних факторів, широкого впровадження поліграфних технологій не відбулося. Перспектива їх розвитку нині у повній мірі залежить від прийняття на державному рівні відповідного правового інструментарію, що потребує також кваліфікованих фахівців. Підсумовуючи виступ Володимир Васильович підкреслив: «У більшості зарубіжних країн підготовка поліграфологів здійснюється в системі відомчої освіти. Національна академія внутрішніх справ, маючи достатній потенціал і досвід у цій галузі, вже з поточного року спроможна започаткувати експериментальну підготовку (перепідготовку та підвищення кваліфікації) поліграфологів на своїй базі з залученням до такої роботи кваліфікованих фахівців і працівників практичних підрозділів ОВС та інструкторів профільних офіційно зареєстрованих приватних компаній».

 «Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи»

 «Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи»

Окремі думки та пропозиції, що стосуються поліграфа і діяльності, пов’язаної з його використанням, також висловили й інші представники академії, зокрема перший проректор, доктор юридичних наук, професор Станіслав Гусарєв; проректор, доктор юридичних наук, професор Сергій Чернявський; провідний науковий співробітник наукової лабораторії з проблем досудового розслідування, доктор юридичних наук, доцент Олександр Мотлях. Вони відзначили, що основними напрямами застосування поліграфа в Україні можуть бути спеціальні психофізіологічні дослідження при професійному відборі та кадрових перевірках у різних державних закладах й установах; судові експертизи в рамках кримінального, цивільного, господарського і адміністративного процесу та в ході оперативно-розшукових заходів.

 «Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи»

Відділ зв’язків з громадськістю

Джерело: «Поліграф сьогодення: стан, проблеми, перспективи»

<






Copyright ПолiграфТест © 2024Конструктор сайтів - uCoz