Четвер, 13.06.2024, 03:10
Консультаційний      Центр ПоліграфТест   -   Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входуВесь Бизнес.UA

Детектор лжи, услуги в Виннице
 Міноборони та УМВС: перші наслідки ПОЛІГРАФОЛОГІЧНОЇ перевірки 
ДЕТЕКТОР БРЕХНІ В ВИННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ПОЛІГРАФ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ДОПІДГОТОВКА ПОЛІГРАФОЛОГІВ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477ДОПІДГОТОВКА ПОЛІГРАФОЛОГІВ В ВІННИЦІ: Telegram, VIBER, WhatsApp +380919701477

 

Як розповів радник президента Юрій Бірюков, на чесність будуть перевірені всі співробітники трьох підрозділів Міноборони

Українських чиновників почали масово перевіряти на детекторі брехні. Після перевірки на поліграфі вже з'явився перший звільнений – полковник Міноборони. "Прийшли результати на першого перевіреного. Степан Полторак дозволив показати громадськості, як саме у нас працювала військове приймання, – заявив радник президента Юрій Бірюков. – Вчитайтеся в сухі рядки (документа. – Авт.)! І він непритомнів там. І палець собі до крові кусав. І кнопкою стегно колов. Надивився фільмів... Діагноз "злодій". Звільнений", – написав Бірюков. Ніяких даних по звільненому полковнику не розголошують. Але, як розповів радник президента Юрій Бірюков, на чесність будуть перевірені всі співробітники трьох підрозділів Міноборони, безпосередньо стосуються до речового забезпечення армії. А речник відомства Вікторія Кушнір повідомила "Сегодня", що на поліграфі пройдуть перевірку практично всі посадові особи. У самому ж Міноборони нам відповіли, що чимало їхніх співробітників цілком успішно пройшли детектор брехні, і до них немає ніяких претензій.

ЩО ПИТАЮТЬ. Офіційний звіт про результати опитування на поліграфі, опублікований Бірюковим, свідчить, що перевірявся чиновник в призначений для опитування день заявив, що вважає перевірку небезпечною через високий артеріальний тиск: "Я сьогодні не збираюся проходити поліграф, поспішаю у службових справах". Далі в документі сказано таке: "4 квітня повторно прибув на опитування, дав добровільну згоду на проходження. У ході першого тесту перевірялася правдивість відповідей на важливі питання корупційного характеру". Самі ж питання звучали так: "1. Ви приймали злочинні рішення за чиїм-небудь розпорядженням? 2. Ви підтримуєте взаємовигідні взаємини з особами з кримінального середовища? 3. Ви давали кому-небудь хабар з метою отримати неправомірну вигоду? 4. Ви отримували від кого-небудь хабар? 5. Ви давали кому-небудь винагороду за призначення вас на посаду? 6. Після березня-2014 ви висловлювали проросійські погляди?". Також у документі сказано, що під час тестування перевіряється порушував інструкцію: рухав ногами і головою і закривав очі, намагаючись заснути.

ПІДСУМКИ. До того як почалася перевірка на поліграфі в Міноборони, подібну провело і МВС. Як роз'яснили нам у міліцейському відомстві, частина співробітників пройшли перевірку, а частина (кілька десятків осіб) відсіялися. "У нас були питання про те, чи співпрацює людина з терористичними організаціями, і чи отримував гроші від них", – розповіла нам спікер донецької облміліції Наталія Шимон. Втім, як розповіли нам силовики, результати поліграфа не можуть використовуватися як доказ і вимагають додаткової перевірки.

Джерело:

1.
В Україні розпочали звільняти чиновників після перевірки на поліграфі

2. Юрій Бірюков про перші наслідки поліграфологічної перевірки в Мінобороні

<


Copyright ПолiграфТест © 2024Конструктор сайтів - uCoz