Неділя, 18.11.2018, 18:52
Консультаційний      Центр ПоліграфТест   -   Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [4]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входуВесь Бизнес.UA

Детектор лжи, услуги в Виннице
 Каталог статей 
Головна » Статті » Мої статті

Теми опитувань для персоналу, який приймається на роботу

1. Вчинення крадіжки.

Має чи ні кандидат відношення до скоєння крадіжок, в тому числі співучасть у них, якщо має, то, що крав, у кого крав, за яких обставин, як часто, коли зробив останню крадіжку і т.п., а також наявність в його оточенні осіб, які мають відношення до вчинення крадіжок.

2. Протиправні вчинки.

Здійснював чи ні кандидат протиправні (кримінальні та адміністративні) вчинки, в тому числі співучасть в них, якщо здійснював, то, які, коли, за яких обставин, скільки разів і т.п., а також наявність в його оточенні осіб, які мають відношення до вчинення протиправних вчинків.

3. Періодичне вживання наркотиків.

Має чи ні кандидат відношення до вживання наркотиків, якщо має, то, які наркотики вживає, як часто вживає, за яких обставин, коли вживав останній раз і т.п., а також наявність в його оточенні осіб. які мають відношення до наркотиків.

4. Гра на гроші, азартні ігри.

Грає чи ні кандидат в азартні ігри на гроші, має чи ні ігрову залежність, якщо так, то, у що грає, як часто, які суми програвав або вигравав, на чиї гроші грав і т.п.

5. Зловживання алкоголем.

Має чи ні кандидат схильність до зловживання алкоголю, мав чи ні випадки запоїв, невиходів на роботу, неякісного виконання службових обов'язків після вживання алкоголю, мав чи ні проблеми зі здоров'ям після вживання алкоголю, які напої вживає, як часто і т.п.

6. Наявність судимості, у том числі погашеної.

Мав чи ні кандидат судимості, проводилися чи ні щодо нього будь-які процесуальні дії пов'язані з проведенням слідчих дій, якщо ТАК, то які, за що (яке правопорушення), коли і т.п., а також наявність в його оточенні осіб, які мають судимості або відбували покарання в МПВ.

7. Підробка документів, повідомлення недостовірних даних про себе.

Мав чи ні кандидат відношення до підробки документів, користувався чи ні підробленими документами, якщо ТАК, то, які документи, з якою метою, як часто і т.п.

8. Розголошення, привласнення конфіденційної або закритої інформації про роботу або керівника.

Мав чи ні кандидат відношення до витоку інформації, якщо ТАК, то яке відношення (навмисно чи ні), якої інформації, з якою метою, що мав від цього, яким чином передавалася інформація, кому, як часто, коли останній раз і т.п.

9. Отримання хабарів, відкатів.

Мав чи ні кандидат відношення до отримання хабарів або відкатів, якщо мав, то в якому вигляді отримував, за що, як часто, коли останній раз і т.п.

10. Відношення до організацій, які є небажаними для нового роботодавця, у тому числі МВС, СБУ, НБУ, податковій інспекції.

Має чи ні кандидат яке-небудь відношення до організацій, які зазначені майбутнім роботодавцем, як небажані, якщо ТАК, то, яке відношення, до яких організаціям тощо, в тому числі робота на конкурентів.

11. Шкідництво, завдання матеріальної шкоди.

Мав чи ні кандидат яке-небудь відношення до шкідництва, нанесення матеріального збитку, якщо ТАК, то, яке відношення (навмисне чи ні), якої шкоди було завдано, за яких обставин, скільки разів, коли останній раз і т.п.

12. Службові порушення.

Які порушення допускав на попередніх місцях роботи, які мав стягнення, причини зміни роботи, мета працевлаштування в дану організацію, як оцінює себе як фахівця і т.п.
Категорія: Мої статті | Додав: snake (04.06.2011)
Переглядів: 752 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Copyright ПолiграфТест © 2018Конструктор сайтів - uCoz